BEACH CLUB

Lezzet ve eğlencenin plajdaki adresi: Tepe Beach Club, içecek ve aperatif sunumlarıyla size unutulmaz bir plaj keyfi yaşatacak. Eğlenceyi, müziği ve lezzeti bir araya getiren Tepe Beach Club benzersiz atmosferiyle yaz boyunca her gün birbirinden özel anlara evsahipliği yapıyor.

Sıcacık bir güneş, sonsuz bir Akdeniz ile çevrelenmiş yeni, modern ve fonksiyonel fikirlerle donatılan Tepe Beach Club, size kendinizi farklı hissettirecek.

Tepe Beach Club' de unutulmaz deneyimler yaşamanız için her şey bir arada. Konforu ve lüksü her köşesinde yaşanan Tepe Beach Club' ı tercih etmenizde ki en önemli noktalar; denize sıfır konumda olup, Erdemli’ye 24, Mersin’e 70, Adana’ya ise sadece 137 km. olmasıdır.

Eğlence dolu bir tatil başlasın……

Sabahın ilk ışıklarına dek dans edebileceğiniz gece kulübü, unutulmaz konserler, temalı partiler, ünlü DJler, muhteşem şovlar ve onlarca sportif aktivitesi…Tepe Beach Club dünyasında eğlencenin yeri ve zamanı yoktur. Gece ya da gündüz, günün her saati başka bir etkinlikle tatiliniz neşe içinde geçer. Deniz, güneş ve havuzun keyfe dönüştüğü aktiviteler ile tatiliniz unutulmaz bir deneyime dönüşür.

Unutmadan belirtelim!

Tepe Beach Club dünyasında çocuklar en özel misafirlerdir. Profesyoneller eşliğinde gerçekleştirilen faaliyetler, gün boyu süren renkli aktiviteler ve sağlıklı yiyecekler küçük misafirlere eksiksiz bir tatil yaşarlar.

Rezervasyon