HAKKIMIZDA

Tepe Hotel & Beach Club; Özgün hizmeti ve tekrar ziyaretçi sayısı ile dikkat çeken tesisimiz Akdeniz’in en güzel turizm merkezlerinden Ayaş-Erdemli/MERSİN mevkiinde, denize sıfır konumdadır.

Tepe Hotel & Beach Club  Erdemli’ye 24, Mersin’e 70, Adana’ya ise sadece 137 km.’dir.

Oda+Kahvaltı ve Yarım Pansiyon hizmeti veren tesisimiz, 29 oda ve 77 yatak odası ile size eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmayı bekliyor. Beach Club konseptini bölgede tam anlamıyla uygulayan tesisimiz özel locaları ve iskelesiyle sizleri memnun etmek amacıyla Güneş, Deniz, Havuz, Müzik ve Eğlenceyi bir arada vermek için düzenlenmiştir.

Sabah 11:00 den itibaren başlayan Beach Club hizmetimiz saat 21:00’de sona ermekte ve ilerleyen saatlerde Nargile Cafe&Bar olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Konaklamanız boyunca maksimum eğlencenin tadına varabilmeniz, unutulmaz anılar edineceğiniz bir tatil geçirebilmeniz, konforun, kusursuz hizmetin ve rahatlığın keyfini çıkarabilmeniz için her şeyi düşündük.

Otelimize ilk adımı attığınız anda fark edeceğiniz ve tatiliniz süresince kendinizi çok özel hissedeceğiniz servis ve konukseverlik anlayışı ile sizleri ağırlamaktan onur duyarız.